KONTAKT 24h
pogotowie weterynaryjne pogotowie weterynaryjne

Do weterynarza w weekend i święta: jak i dokąd?

24h Kraków Całodobowa lecznica dla zwierząt w Krakowie

 • Klinika Weterynaryjna 24h ul. Redemptorystów [Podgórze] Kraków
 • Kraków ul. Stanisława Moniuszki [Śródmieście] weterynarz całodobowy 24h
 • Całodobowy Gabinet weterynaryjny leczenie psów i kotów

Do weterynarza w weekend i święta w Krakowie: jak i dokąd?

24h Kraków Weterynarz całodobowy 24h. Kompleksowa i Profesjonalna Obsługa: Badania Krwi, RTG, EKG, USG, Echo Serca. Zapraszamy ul. Ignacego Łukasiewicza [Śródmieście] w Krakowie

Przyjazny Weterynarz całodobowy w Krakowie. 24/7

24h Kraków Całodobowa lecznica dla zwierząt otwarta 24 h na dobę chirurgia i ortopedia choroby wewnętrzne choroby zakaźne dermatologia kardiologia nefrologia

24h Kraków Całodobowe pogotowie weterynaryjne w Krakowie otwarte w sobotę i niedzielę.

Zasięgnij opinii specjalisty bez wychodzenia z domu. Weterynarz dla psa i kota. Szeroki zakres usług związanych ze zdrowiem twojego pupila Kraków Całodobowa lecznica dla zwierząt w Krakowie.

24h Kraków Całodobowa lecznica dla zwierząt. Weterynarz przez telefon darmowe Porady weterynaryjne 24h w lipicu 2024

24h Kraków Weterynarz całodobowy stomatologia rozród i położnictwo RTG USG z przepływami EKG pomiar ciśnienia krwi choroby małych ssaków: gryzonie, zajęczaki, jeże, fretki choroby gadów i płazów choroby ptaków profilaktyka. Otwarta w sobotę i niedzielę w Krakowie.

Aktualnie przyjmowane są:

Eliza Masaż Limanowa
Grażyna Rehabilitacja. Kraków
Radzislawa Laseroterapia Puck
Bądzisława Czipowanie Łódź
Dalia Magnetoterapia Gniezno
Kaśka Radiologia Kielce

Dlaczego my ?

24h Całodobowa lecznica dla zwierząt w Krakowie. Twój pupil potrzebuje szybkiej pomocy, a Ty nie wiesz, któremu weterynarzowi możesz zaufać?

Weterynarz całodobowy ul. Benedyktyńska [Podgórze] Kraków Całodobowa klinika weterynaryjna świadczy pełny zakres usług w zakresie profilaktyki, diagnostyki i leczenia zwierząt. Zaprtaszamy 24h w sobotę i niedzielę.

Kraków 24h Całodobowe pogotowie weterynaryjne . Leczenie infekcyjnych i nieinfekcyjnych stanów zapalnych narządu wzroku, Kraków.

Weterynarz całodobowy ul. Nizinna [Śródmieście] w Krakowie ul. Billewiczów [Podgórze] Wejherowo

Kraków Przyjazna Przychodnia 24/7 Dla Zwierząt, 24h Całodobowe pogotowie weterynaryjne w Krakowie. Zadbaj o Swojego Pupila

Szukasz weterynarza lub kompleksowych badań weterynaryjnych. Zapraszamy Weterynarz całodobowy ul. Port Solny [Podgórze] w Krakowie. Gabinet, lecznica, szpital, dla zwierząt.

Najlepszy całodobowy weterynarz 24h w Krakowie w lipicu 2024 zapraszamy w sobotę i niedzielę.

Kraków Weterynarz całodobowy znajduje się przy ul. Lwa Landaua [Podgórze] w Krakowie Oferuje standardowy wachlarz usług weterynaryjnych, zapewnia profesjonalne usługi medyczne.

Kraków Całodobowy Weterynarz z dojazdem do domu w Krakowie.

24h weterynarz całodobowy w Krakowie. Posiadamy 2 przychodnie weterynaryjne na ul. Ciechocińska [Podgórze] oraz na ul. Złocieniowa [Podgórze] w Krakowie

Kraków Klinika małych zwierząt. 24h Weterynarz całodobowy w Krakowie

24h Kraków Całodobowe pogotowie weterynaryjne. Dobry i sprawdzony weterynarz w Krakowie lipiec 2024 Weterynarz całodobowy w Krakowie

24h Kraków Całodobowe pogotowie weterynaryjne w Krakowie

Na rynku działamy od 1998 roku. Zapraszamy do naszych odziałów Jasło , Pszczyna , Kraków, Pruszcz Gdański . Sobota Dyżur świąteczny 15 – 20 Niedziela Dyżur świąteczny 8 – 20; Dyżur nocny. 7 dni w tygodniu 24h na dobę przez cały rok ratujemy życie psów i kotów 24h Weterynarz całodobowy w Krakowie

KONTAKT Kraków

24h Kraków Całodobowa lecznica dla zwierząt. W dniu dzisiejszym pomogliśmy już 430 psam i kotom
zapraszamy.

Opinie klientów o naszych usługach.

Sprawdź jak nas oceniają nasi klienci:

Polecam Weterynarz całodobowy w Krakowie ul. Na Wiankach [Śródmieście] w Krakowie. Lekaż jest świetnym weterynarzam (wiem co mówię bo wyciągnął mi potrąconego pieska gdzie wszyscy inni chcieli ją uspić).

KONTAKT Pokaż więcej
Aktualnie 400 osoby oczekują na: obcinanie pazurów, Neurologia Elektroakupresura Rehabilitacja. w Krakowie.

Kraków 24h weterynarz całodobowy w Krakowie Szczepienia i odrobaczenia psów i kotów. Omówienie aktualnych wyników badań Kraków.

24h Kraków Cweterynarz całodobowy W naszym gabinecie weterynaryjnym, wykonujemy profesjonalne usługi fryzjerskie, przeprowadzane przez dyplomowanego groomera. Szczepienia, odrobaczanie, ochrona przeciw pasożytom, konsultacje weterynaryjne. Badania cytologiczne - w tym określanie fazy cyklu płciowego u suk,. Służymy radą i pomocą w każdej sytuacji. Oferujemy Państwu i naszym pacjentom profesjonalnie przygotowane gabinety , salę zabiegową oraz zaplecze diagnostyczne wyposażone w wysokiej klasy USG, RTG, EKG, aparat do anestezji wziewnej,urządzenia do badania morfologicznego i biochemicznego krwi, moczu, mikroskopy i wiele innych. Określanie poziomu hormonów (tarczyca, hormonów płciowych - w tym określanie poziomu progesteronu w celu ustalenia terminu krycia, nadnercza),. Nasz zespół bierze czynny udział w wielu szkoleniach i konferencjach weterynaryjnych na terenie całego kraju oraz za granicą zdobywając nowe umiejętności i wiedzę. Tomograficzna, radiograficzna, ultrasonograficzna, endoskopijna, laboratoryjna, histopatologiczna, okulistyczna, dermatologiczna, neurologiczna, kardiologiczna, ginekologiczno-położniczna, stomatologiczna Kraków. Zapraszamy do oddziałów: Namysłów Łuków Białogard w sobotę i niedzielę.

24h Kraków pogotowie weterynaryjne. Kinesiotaping. Zabiegi chirurgiczne, konsultacje okulistyczne czy kardiologiczne Kraków.

24h Weterynarz całodobowy w Krakowie W naszym gabinecie weterynaryjnym, wykonujemy profesjonalne usługi fryzjerskie, przeprowadzane przez dyplomowanego groomera. Jesteśmy przekonane, że stawiając na profesjonalizm i zaangażowanie zapewnimy Państwa podopiecznym opiekę na najwyższym poziomie. Mam bardzo duży szacunek do wiedzy i ratowania źycia nawet małych zwierząt. Uważamy, że nie tylko psy, ale wszystkie zwierzęta są najlepszymi przyjaciółmi ludzi i przez to należy traktować je wyjątkowo.   Jesteśmy pełni nadziei, że stawiając na specjalizację, profesjonalizm i merytoryczną współpracę z innymi lekarzami weterynarii, zapewnimy Państwa podopiecznym, naszym pacjentom opiekę na najwyższym poziomie. Poza standardowymi badaniami diagnostycznymi i profilaktycznymi, w klinice przeprowadzamy konsultacje specjalistyczne i wizyty internistyczne. Operacyjne usuwanie guzów nowotworowych z możliwością badania histopatologicznego (szpital). Oferujemy do dyspozycji Państwa i naszych pacjentów profesjonalnie przygotowane gabinety oraz zaplecze diagnostyczne wyposażone m. Laseroterapia Kraków. Polkowice

24h całodobowy weterynarz ul. Henryka Niewodniczańskiego [Podgórze] Kraków.

24h Kraków Całodobowa lecznica dla zwierząt. - Badanie USG. Pełne zaangażowanie w zdrowie pacjentów, zamiast w szukanie odpowiednich specjalistów. Badanie zeskrobin, Kraków.

Czy jeździcie na wizyty domowe ?

Tak, ale z reguły na wizyty kontynuujące leczenie, bądź szczepienia, czyli na wizyty nie wymagające diagnostyki. Często bowiem nie warto płacić za nasz przyjazd, bo i tak większość przypadków kończy się w lecznicy, gdzie znajduje się całe zaplecze diagnostyczne niezbędne do postawienia trafnej diagnozy i wdrożenia odpowiedniego leczenia.24h Kraków Całodobowa lecznica dla zwierząt. Weterynarz całodobowy ul. Zalesie [Podgórze] w Krakowie


Kraków Nowo otwarte pogotowie weterynaryjne: Eliza Najwięcej aktualnych przetargów i licytacji. Dd Lipiec 2024 zapraszamy ul. Bagrowa [Podgórze] w Krakowie.