KONTAKT 24h
pogotowie weterynaryjne pogotowie weterynaryjne

Do weterynarza w weekend i święta: jak i dokąd?

24h Płock Całodobowa lecznica dla zwierząt w Płocku

 • Klinika Weterynaryjna 24h ul. Pogodna Płock
 • Płock ul. Tadeusza Gierzyńskiego weterynarz całodobowy 24h
 • Całodobowy Gabinet weterynaryjny leczenie psów i kotów

Do weterynarza w weekend i święta w Płocku: jak i dokąd?

24h Płock Weterynarz całodobowy 24h. Kompleksowa i Profesjonalna Obsługa: Badania Krwi, RTG, EKG, USG, Echo Serca. Zapraszamy ul. Spółdzielcza w Płocku

Przyjazny Weterynarz całodobowy w Płocku. 24/7

24h Płock Całodobowa lecznica dla zwierząt otwarta 24 h na dobę chirurgia i ortopedia choroby wewnętrzne choroby zakaźne dermatologia kardiologia nefrologia

24h Płock Całodobowe pogotowie weterynaryjne w Płocku otwarte w sobotę i niedzielę.

Zasięgnij opinii specjalisty bez wychodzenia z domu. Weterynarz dla psa i kota. Szeroki zakres usług związanych ze zdrowiem twojego pupila Płock Całodobowa lecznica dla zwierząt w Płocku.

24h Płock Całodobowa lecznica dla zwierząt. Weterynarz przez telefon darmowe Porady weterynaryjne 24h w maju 2024

24h Płock Weterynarz całodobowy stomatologia rozród i położnictwo RTG USG z przepływami EKG pomiar ciśnienia krwi choroby małych ssaków: gryzonie, zajęczaki, jeże, fretki choroby gadów i płazów choroby ptaków profilaktyka. Otwarta w sobotę i niedzielę w Płocku.

Aktualnie przyjmowane są:

Raisa Sonoterapia Zduńska Wola
Gizela Czipowanie Płock
Toska Diagnostyka Kościan
Kaja Elektroakupresura Rybnik
Ludwika Elektroterapia Hajnówka
Kasandra Hydroterapia. Nowa Sól

Dlaczego my ?

24h Całodobowa lecznica dla zwierząt w Płocku. Twój pupil potrzebuje szybkiej pomocy, a Ty nie wiesz, któremu weterynarzowi możesz zaufać?

Weterynarz całodobowy ul. Słoneczna Płock Całodobowa klinika weterynaryjna świadczy pełny zakres usług w zakresie profilaktyki, diagnostyki i leczenia zwierząt. Zaprtaszamy 24h w sobotę i niedzielę.

Płock 24h Całodobowe pogotowie weterynaryjne Badanie zeskrobin,. Ultradźwiękowe usuwanie kamienia nazębnego. Profilaktyka Płock.

Weterynarz całodobowy ul. Semestralna w Płocku ul. Żytnia Wołomin

Płock Przyjazna Przychodnia 24/7 Dla Zwierząt, 24h Całodobowe pogotowie weterynaryjne w Płocku. Zadbaj o Swojego Pupila

Szukasz weterynarza lub kompleksowych badań weterynaryjnych. Zapraszamy Weterynarz całodobowy ul. Faustyna Piaska w Płocku. Gabinet, lecznica, szpital, dla zwierząt.

Najlepszy całodobowy weterynarz 24h w Płocku w maju 2024 zapraszamy w sobotę i niedzielę.

Płock Weterynarz całodobowy znajduje się przy ul. Leszczynowa w Płocku Oferuje standardowy wachlarz usług weterynaryjnych, zapewnia profesjonalne usługi medyczne.

Płock Całodobowy Weterynarz z dojazdem do domu w Płocku.

24h weterynarz całodobowy w Płocku. Posiadamy 2 przychodnie weterynaryjne na ul. Jana Kochanowskiego oraz na ul. Benedykta Dybowskiego w Płocku

Płock Klinika małych zwierząt. 24h Weterynarz całodobowy w Płocku

24h Płock Całodobowe pogotowie weterynaryjne. Dobry i sprawdzony weterynarz w Płocku maj 2024 Weterynarz całodobowy w Płocku

24h Płock Całodobowe pogotowie weterynaryjne w Płocku

Na rynku działamy od 1998 roku. Zapraszamy do naszych odziałów Lipno , Radomsko , Płock, Głogów . Sobota Dyżur świąteczny 15 – 20 Niedziela Dyżur świąteczny 8 – 20; Dyżur nocny. 7 dni w tygodniu 24h na dobę przez cały rok ratujemy życie psów i kotów 24h Weterynarz całodobowy w Płocku

KONTAKT Płock

24h Płock Całodobowa lecznica dla zwierząt. W dniu dzisiejszym pomogliśmy już 720 psam i kotom
zapraszamy.

Opinie klientów o naszych usługach.

Sprawdź jak nas oceniają nasi klienci:

Polecam Weterynarz całodobowy w Płocku ul. Jana Kochanowskiego w Płocku. Lekaż jest świetnym weterynarzam (wiem co mówię bo wyciągnął mi potrąconego pieska gdzie wszyscy inni chcieli ją uspić).

KONTAKT Pokaż więcej
Aktualnie 500 osoby oczekują na: obcinanie pazurów, Elektroterapia Badanie USG Dermatologia w Płocku.

Płock 24h weterynarz całodobowy w Płocku Onkologia. W naszej przychodni spotkasz się z miłą i fachową obsługą Płock.

24h Płock Cweterynarz całodobowy Zobacz w czym możemy pomóc Twojemu pupilowi. Diagnozowanie i leczenie chorób dermatologicznych i alergii. Naszymi specjalnościami są również ginekologia i stomatologia, a dzięki współpracy z największymi ekspertami w dziedzinie ortopedii i chirurgii kostnej, możemy przeprowadzać również zabiegi chirurgiczne. W naszej pracy dążymy do zapobiegania chorobom przez szeroko pojętą profilaktykę weterynaryjną oraz wczesną diagnostykę.  Ma to na celu zaoszczędzenie niepotrzebnego stresu zwierzęciu oraz zapewnienie Państwu wygody. Wykorzystując nowoczesne rozwiązania technologiczne mamy do dyspozycji tomograf komputerowy CeleCT firmy Marconi, cyfrowe Rtg firmy Fuji, wysokiej klasy USG z Dopplerem, sprzęt endoskopowy Fujinon i Storz z torem wizyjnym oraz aparat miniVidas do badań hormonów. Co zapewne zainteresuje hodowców zwierząt rasowych, na Państwa prośbę weterynarz naszej przychodni może zająć się rozrodem psów bądź kotów, wyznaczyć optymalny termin krycia kotki/suczki czy prowadzić ciążę, zająć się położnictwem lub pediatrią Płock. Zapraszamy do oddziałów: Kolno Konin Żagań w sobotę i niedzielę.

24h Płock pogotowie weterynaryjne. Droga do pełnej sprawności zwierząt, po operacjach i urazach. Leczenie Płock.

24h Weterynarz całodobowy w Płocku Badanie krwi u psów i kotów jest jednym z najczęściej wykonywanych badań w naszej klinice. Szczepienia przeciwko wściekliźnie,. Badania diagnostyczne wykonywane na miejscu. Kardiologia. Krwi, moczu, kału, wymazy, biopsja cienkoigłowa. Badania mikrobiologiczne (wymazy i posiewy) oraz mykologiczne,. Jesteśmy przekonani że stawiając na profesjonalizm i merytoryczną współpracę z innymi specjalistami I laboratoriami zapewnimy Państwa podopiecznym opiekę na najwyższym poziomie. Oferujemy do dyspozycji Państwa i naszych pacjentów profesjonalnie przygotowane gabinety oraz zaplecze diagnostyczne wyposażone m. Cechuje nas troska, profesjonalizm i holistyczne podejście. Elektroterapia. Diagnostyka obrazowa. Diagnozowanie i leczenie chorób dermatologicznych i alergii. Umożliwi to nam, we współpracy z Państwem, ustalenie indywidualnego postępowania z pacjentem. W Przychodni Weterynaryjnej oferujemy naszym pacjentom całodobowo przez 7 dni w tygodniu (także w święta) diagnostykę i terapię w ramach interny, stomatologii, dermatologii, chirurgii, kriochirurgii, położnictwa, okulistyki i onkologii Płock. Kościan

24h całodobowy weterynarz ul. Kurpiowska Płock.

24h Płock Całodobowa lecznica dla zwierząt. Z troską zajmiemy się każdym problemem w nagłych przypadkach i roztoczymy kompleksową, długofalową opiekę Płock.

Czy warto czipować zwierzęta?

Tak, przede wszystkim w ten sposób znacznie zwiększamy szanse odnalezienia zwierzęcia w razie jego ucieczki czy też zgubienia się. Nie ma miesiąca, żeby do naszej lecznicy nie przyprowadził ktoś znalezionego na ulicy psa lub kota w celu sprawdzenia i odczytania numeru chipu. I jakie to jest wtedy proste i radosne, jak okazuje się, że zwierzę jest zaczipowane i jak po jednym telefonie z powrotem wraca do swojego właściciela W razie dodatkowych pytań zapraszamy do skorzystania z pomocy online naszego serwisu internetowego.24h Płock Całodobowa lecznica dla zwierząt. Weterynarz całodobowy ul. Saperska w Płocku


Płock Nowo otwarte pogotowie weterynaryjne: Sylwia Najwięcej aktualnych przetargów i licytacji. Dd Maj 2024 zapraszamy ul. Tartaczna w Płocku.