KONTAKT 24h
pogotowie weterynaryjne pogotowie weterynaryjne

Do weterynarza w weekend i święta: jak i dokąd?

24h Rzeszów Całodobowa lecznica dla zwierząt w Rzeszowie

 • Klinika Weterynaryjna 24h ul. Jasielska Rzeszów
 • Rzeszów ul. Hetmana Stanisława Żółkiewskiego weterynarz całodobowy 24h
 • Całodobowy Gabinet weterynaryjny leczenie psów i kotów

Do weterynarza w weekend i święta w Rzeszowie: jak i dokąd?

24h Rzeszów Weterynarz całodobowy 24h. Kompleksowa i Profesjonalna Obsługa: Badania Krwi, RTG, EKG, USG, Echo Serca. Zapraszamy ul. Sienna w Rzeszowie

Przyjazny Weterynarz całodobowy w Rzeszowie. 24/7

24h Rzeszów Całodobowa lecznica dla zwierząt otwarta 24 h na dobę chirurgia i ortopedia choroby wewnętrzne choroby zakaźne dermatologia kardiologia nefrologia

24h Rzeszów Całodobowe pogotowie weterynaryjne w Rzeszowie otwarte w sobotę i niedzielę.

Zasięgnij opinii specjalisty bez wychodzenia z domu. Weterynarz dla psa i kota. Szeroki zakres usług związanych ze zdrowiem twojego pupila Rzeszów Całodobowa lecznica dla zwierząt w Rzeszowie.

24h Rzeszów Całodobowa lecznica dla zwierząt. Weterynarz przez telefon darmowe Porady weterynaryjne 24h w lipicu 2024

24h Rzeszów Weterynarz całodobowy stomatologia rozród i położnictwo RTG USG z przepływami EKG pomiar ciśnienia krwi choroby małych ssaków: gryzonie, zajęczaki, jeże, fretki choroby gadów i płazów choroby ptaków profilaktyka. Otwarta w sobotę i niedzielę w Rzeszowie.

Aktualnie przyjmowane są:

Basia Onkologia Puck
Magdalena Masaż Rzeszów
Olga Dermatologia Opole Lubelskie
Atanazja Elektroterapia Brzeg
Asia Radiologia Koszalin
Paloma Badanie ortoskopowe Bytom

Dlaczego my ?

24h Całodobowa lecznica dla zwierząt w Rzeszowie. Twój pupil potrzebuje szybkiej pomocy, a Ty nie wiesz, któremu weterynarzowi możesz zaufać?

Weterynarz całodobowy ul. Jana Olbrachta pl. Jana Pawła II Rzeszów Całodobowa klinika weterynaryjna świadczy pełny zakres usług w zakresie profilaktyki, diagnostyki i leczenia zwierząt. Zaprtaszamy 24h w sobotę i niedzielę.

Rzeszów 24h Całodobowe pogotowie weterynaryjne . Diagnostyka i leczenie chorób kardiologicznych - echo serca, EKG. Rzeszów.

Weterynarz całodobowy ul. Sportowa w Rzeszowie ul. Jesienna Gostynin

Rzeszów Przyjazna Przychodnia 24/7 Dla Zwierząt, 24h Całodobowe pogotowie weterynaryjne w Rzeszowie. Zadbaj o Swojego Pupila

Szukasz weterynarza lub kompleksowych badań weterynaryjnych. Zapraszamy Weterynarz całodobowy ul. Spółdzielcza w Rzeszowie. Gabinet, lecznica, szpital, dla zwierząt.

Najlepszy całodobowy weterynarz 24h w Rzeszowie w lipicu 2024 zapraszamy w sobotę i niedzielę.

Rzeszów Weterynarz całodobowy znajduje się przy ul. Bolesława Limanowskiego w Rzeszowie Oferuje standardowy wachlarz usług weterynaryjnych, zapewnia profesjonalne usługi medyczne.

Rzeszów Całodobowy Weterynarz z dojazdem do domu w Rzeszowie.

24h weterynarz całodobowy w Rzeszowie. Posiadamy 2 przychodnie weterynaryjne na ul. Jana III Sobieskiego oraz na ul. Jesienna w Rzeszowie

Rzeszów Klinika małych zwierząt. 24h Weterynarz całodobowy w Rzeszowie

24h Rzeszów Całodobowe pogotowie weterynaryjne. Dobry i sprawdzony weterynarz w Rzeszowie lipiec 2024 Weterynarz całodobowy w Rzeszowie

24h Rzeszów Całodobowe pogotowie weterynaryjne w Rzeszowie

Na rynku działamy od 1998 roku. Zapraszamy do naszych odziałów Hajnówka , Grójec , Rzeszów, Oława . Sobota Dyżur świąteczny 15 – 20 Niedziela Dyżur świąteczny 8 – 20; Dyżur nocny. 7 dni w tygodniu 24h na dobę przez cały rok ratujemy życie psów i kotów 24h Weterynarz całodobowy w Rzeszowie

KONTAKT Rzeszów

24h Rzeszów Całodobowa lecznica dla zwierząt. W dniu dzisiejszym pomogliśmy już 520 psam i kotom
zapraszamy.

Opinie klientów o naszych usługach.

Sprawdź jak nas oceniają nasi klienci:

Polecam Weterynarz całodobowy w Rzeszowie ul. Tulipanowa w Rzeszowie. Lekaż jest świetnym weterynarzam (wiem co mówię bo wyciągnął mi potrąconego pieska gdzie wszyscy inni chcieli ją uspić).

KONTAKT Pokaż więcej
Aktualnie 500 osoby oczekują na: obcinanie pazurów, Hydroterapia. Diagnostyka Badanie USG w Rzeszowie.

Rzeszów 24h weterynarz całodobowy w Rzeszowie Dla naszych lekarzy zdrowie i dobre samopoczucie Państwa pupili jest najważniejsze Rzeszów.

24h Rzeszów Cweterynarz całodobowy Szczepienia i odrobaczenia psów i kotów. Ortopedia. W naszym gabinecie dbamy by zawsze panowała przyjazna i bezstresowa atmosfera. Swoim pacjentom oferujemy profesjonalną opiekę: od szeroko pojętej profilaktyki, poprzez tak zwaną internę na chirurgii skończywszy. Szczepienie przeciwko chorobom odkleszczowym,. . Posiadamy także sklep, w którym można dostać karmy dla zwierząt, witaminy, zabawki, preparaty do pielęgnacji i inne akcesoria, dzięki którym zapewnisz swojemu pupilowi właściwą opiekę. Badania krwi na miejscu - wyniki już po 20 minutach. Onkologia. Do dyspozycji mamy nowoczesne urządzenia i sprzęty, które spełniają ogólnie przyjęte normy. Elektroakupresura. Wypełnienie wniosku o kastrację/sterylizację/czipowanie dostępnego w recepcji naszej Kliniki. Szczepienia przeciwko wściekliźnie,. W Przychodni odpowiedzialna jest za szereg czynności związanych z profilaktyką i leczeniem Państwa zwierząt. Tomograficzna, radiograficzna, ultrasonograficzna, endoskopijna, laboratoryjna, histopatologiczna, okulistyczna, dermatologiczna, neurologiczna, kardiologiczna, ginekologiczno-położniczna, stomatologiczna Rzeszów. Zapraszamy do oddziałów: Gorzów Wielkopolski Lubań Kościan w sobotę i niedzielę.

24h Rzeszów pogotowie weterynaryjne. Od  8 lat zajmuje się diagnostyką obrazową. Udrażnianie kanalików łzowych Rzeszów.

24h Weterynarz całodobowy w Rzeszowie Jako Klinika Weterynaryjna z wieloletnim doświadczeniem w branży wiemy jak ważne dla Państwa Pupili jest przebywanie w trakcie choroby i w okresie rekonwalescencji wśród najbliższych, dlatego jeśli hospitalizacja nie jest absolutnie konieczna naszych pacjentów leczymy ambulatoryjnie, czuwając nad ich bezpieczeństwem w ramach pełnionego dyżuru weterynaryjnego. Ekstrakcje zębów mlecznych i stałych,. Leczenie i diagnozowanie chorób wewnętrznych przewodu pokarmowego, choroby wątroby, trzustki, choroby nerek i pęcherza moczowego, choroby układu rozrodczego oraz choroby układu oddechowego,. Określanie fazy cyklu płciowego u suk metodą cytologiczną,. Dla naszych lekarzy zdrowie i dobre samopoczucie Państwa pupili jest najważniejsze. Choroby wewnętrzne, dermatologia, okulistyka, stomatologia, neurologia, ortopedia, endokrynologia, rozród, chirurgia ogólna, chirurgia ortopedyjna, chirurgia okulistyczna, chirurgia stomatologiczna. Diagnostyka i leczenie chorób wewnętrznych,. Profilaktyka. Omówienie aktualnych wyników badań. Szczepienia i odrobaczenia psów i kotów Rzeszów. Sieradz

24h całodobowy weterynarz ul. Towarowa Rzeszów.

24h Rzeszów Całodobowa lecznica dla zwierząt. Nasza Lecznica Weterynaryjna oferuje kompleksową opiekę, która obejmuje wachlarz badań i profesjonalnej pomocy Rzeszów.

Co zrobić gdy znalazłem u swojego psa wpitego kleszcza?

Po znalezieniu u psa kleszcza powinno się jak najszybciej udać do lekarza weterynarii, który w fachowy i bezpieczny sposób usunie kleszcza. Zawsze po takim zdarzeniu przez okres od 2 do 4 tygodni należy uważnie obserwować zwierzę i przy jakimkolwiek niepokojącym zachowaniu, natychmiast udać się do lecznicy. Jedna z najgroźniejszych dla psa chorób odkleszczowych w Polsce to Babeszjoza, która bardzo często przyjmuje piorunujący przebieg, a nieudzielenie psu fachowej i natychmiastowej opieki lekarskiej, w przypadku tej choroby, kończy się śmiercią. W razie dodatkowych pytań zapraszamy do skorzystania z pomocy online naszego serwisu internetowego.24h Rzeszów Całodobowa lecznica dla zwierząt. Weterynarz całodobowy ul. św. Mikołaja w Rzeszowie


Rzeszów Nowo otwarte pogotowie weterynaryjne: Kryspina Najwięcej aktualnych przetargów i licytacji. Dd Lipiec 2024 zapraszamy ul. Nizinna w Rzeszowie.