KONTAKT 24h
pogotowie weterynaryjne pogotowie weterynaryjne

Do weterynarza w weekend i święta: jak i dokąd?

24h Sławno Całodobowa lecznica dla zwierząt w Sławnie

 • Klinika Weterynaryjna 24h ul. Augusta Cieszkowskiego Sławno
 • Sławno ul. Stefana Okrzei weterynarz całodobowy 24h
 • Całodobowy Gabinet weterynaryjny leczenie psów i kotów

Do weterynarza w weekend i święta w Sławnie: jak i dokąd?

24h Sławno Weterynarz całodobowy 24h. Kompleksowa i Profesjonalna Obsługa: Badania Krwi, RTG, EKG, USG, Echo Serca. Zapraszamy ul. Rolna w Sławnie

Przyjazny Weterynarz całodobowy w Sławnie. 24/7

24h Sławno Całodobowa lecznica dla zwierząt otwarta 24 h na dobę chirurgia i ortopedia choroby wewnętrzne choroby zakaźne dermatologia kardiologia nefrologia

24h Sławno Całodobowe pogotowie weterynaryjne w Sławnie otwarte w sobotę i niedzielę.

Zasięgnij opinii specjalisty bez wychodzenia z domu. Weterynarz dla psa i kota. Szeroki zakres usług związanych ze zdrowiem twojego pupila Sławno Całodobowa lecznica dla zwierząt w Sławnie.

24h Sławno Całodobowa lecznica dla zwierząt. Weterynarz przez telefon darmowe Porady weterynaryjne 24h w lipicu 2024

24h Sławno Weterynarz całodobowy stomatologia rozród i położnictwo RTG USG z przepływami EKG pomiar ciśnienia krwi choroby małych ssaków: gryzonie, zajęczaki, jeże, fretki choroby gadów i płazów choroby ptaków profilaktyka. Otwarta w sobotę i niedzielę w Sławnie.

Aktualnie przyjmowane są:

Kinga Masaż Ostrów Wielkopolski
Janina Sonoterapia Sławno
Agnieszka Badanie USG Tarnobrzeg
Izka Elektroakupresura Nowy Targ
Wirginia Elektroterapia Przemyśl
Marianna Onkologia Elbląg

Dlaczego my ?

24h Całodobowa lecznica dla zwierząt w Sławnie. Twój pupil potrzebuje szybkiej pomocy, a Ty nie wiesz, któremu weterynarzowi możesz zaufać?

Weterynarz całodobowy ul. Gdańska pl. Aleksandra Gierymskiego Sławno Całodobowa klinika weterynaryjna świadczy pełny zakres usług w zakresie profilaktyki, diagnostyki i leczenia zwierząt. Zaprtaszamy 24h w sobotę i niedzielę.

Sławno 24h Całodobowe pogotowie weterynaryjne Współpracujemy z wieloma organizacjami mającymi na celu ochronę zwierząt Sławno.

Weterynarz całodobowy ul. Jana Kisielewskiego w Sławnie ul. Mikołaja Reja Bielsko Biała

Sławno Przyjazna Przychodnia 24/7 Dla Zwierząt, 24h Całodobowe pogotowie weterynaryjne w Sławnie. Zadbaj o Swojego Pupila

Szukasz weterynarza lub kompleksowych badań weterynaryjnych. Zapraszamy Weterynarz całodobowy ul. Jana Matejki w Sławnie. Gabinet, lecznica, szpital, dla zwierząt.

Najlepszy całodobowy weterynarz 24h w Sławnie w lipicu 2024 zapraszamy w sobotę i niedzielę.

Sławno Weterynarz całodobowy znajduje się przy ul. Emilii Plater w Sławnie Oferuje standardowy wachlarz usług weterynaryjnych, zapewnia profesjonalne usługi medyczne.

Sławno Całodobowy Weterynarz z dojazdem do domu w Sławnie.

24h weterynarz całodobowy w Sławnie. Posiadamy 2 przychodnie weterynaryjne na ul. Witolda Gombrowicza oraz na ul. Marii Dąbrowskiej w Sławnie

Sławno Klinika małych zwierząt. 24h Weterynarz całodobowy w Sławnie

24h Sławno Całodobowe pogotowie weterynaryjne. Dobry i sprawdzony weterynarz w Sławnie lipiec 2024 Weterynarz całodobowy w Sławnie

24h Sławno Całodobowe pogotowie weterynaryjne w Sławnie

Na rynku działamy od 1998 roku. Zapraszamy do naszych odziałów Łowicz , Kozienice , Sławno, Zabrze . Sobota Dyżur świąteczny 15 – 20 Niedziela Dyżur świąteczny 8 – 20; Dyżur nocny. 7 dni w tygodniu 24h na dobę przez cały rok ratujemy życie psów i kotów 24h Weterynarz całodobowy w Sławnie

KONTAKT Sławno

24h Sławno Całodobowa lecznica dla zwierząt. W dniu dzisiejszym pomogliśmy już 630 psam i kotom
zapraszamy.

Opinie klientów o naszych usługach.

Sprawdź jak nas oceniają nasi klienci:

Polecam Weterynarz całodobowy w Sławnie ul. Łączna w Sławnie. Lekaż jest świetnym weterynarzam (wiem co mówię bo wyciągnął mi potrąconego pieska gdzie wszyscy inni chcieli ją uspić).

KONTAKT Pokaż więcej
Aktualnie 480 osoby oczekują na: obcinanie pazurów, Diagnostyka Rehabilitacja. Neurologia w Sławnie.

Sławno 24h weterynarz całodobowy w Sławnie Poskramianie farmakologiczne zwierząt (zwierzęta udomowione i nieudomowione), Sławno.

24h Sławno Cweterynarz całodobowy  Ma to na celu zaoszczędzenie niepotrzebnego stresu zwierzęciu oraz zapewnienie Państwu wygody. Bazujemy nie tylko na wiedzy – miniony i obecny rok to czas ciągłych inwestycji – w tym okresie w Przychodni pojawiły się między innymi: mobilny system radiografii pośredniej, USG, analizatory jonów i biochemiczny, kardiomonitor. Badania cytologiczne - w tym określanie fazy cyklu płciowego u suk,. Diagnostyka endoskopowa - endoskopia, kolonoskopia, cystoskopia. Diagnostyka i terapia schorzeń dróg rodnych,. Sonoterapia. Krwi, moczu, kału, wymazy, biopsja cienkoigłowa. Pragniemy dodać, że nasza Przychodnia jest lecznicą stażową specjalizacji chirurgii zwierząt. Chłoniak u psów i kotów – najważniejsze informacje. Tomograficzna, radiograficzna, ultrasonograficzna, endoskopijna, laboratoryjna, histopatologiczna, okulistyczna, dermatologiczna, neurologiczna, kardiologiczna, ginekologiczno-położniczna, stomatologiczna. Diagnostyka obrazowa. Laseroterapia. Wydłużenie godzin pracy lecznicy. Żaden pacjent, który zgłosi się do naszej Kliniki lub na dyżur weterynaryjny nie pozostanie pozostawiony bez pomocy – od badań diagnostycznych, przez leczenie zabiegowe, po zalecanie leków i suplementów Sławno. Zapraszamy do oddziałów: Mława Kutno Chodzież w sobotę i niedzielę.

24h Sławno pogotowie weterynaryjne. Jesteśmy zespołem lekarzy, którzy oddają się swej pasji dla dobra pacjentów Sławno.

24h Weterynarz całodobowy w Sławnie W gabinecie weterynaryjnym VETMEDICA przeprowadzamy badania diagnostyczne takie jak ultrasonografia (USG), elektrokardiografia serca (EKG), pełne badanie morfologiczne i biochemiczne krwi, analiza moczu, badania bakteriologiczne i mykologiczne zeskrobin i wymazów, oraz wiele innych. Badanie ginekologiczne psów i kotów,. Wykonujemy szeroki zakres badań laboratoryjnych. . Badania krwi na miejscu - wyniki już po 20 minutach. .  TYLKO JEDEN OPIEKUN może wejść do kliniki ze zwierzęciem, pozostałe osoby prosimy o oczekiwanie na zewnątrz kliniki. Wypełnienie wniosku o kastrację/sterylizację/czipowanie dostępnego w recepcji naszej Kliniki. Zwalczanie inwazji pasożytów u naszych zwierząt jest tym bardziej ważne,że są one zagrożeniem również dla człowieka. W przychodni dysponujemy także aparaturą wykonującą na cito niektóre z badań krwi, inne – w razie potrzeby – wysyłamy do referencyjnych laboratoriów, skąd wyniki otrzymujemy zwykle w ciągu kilku godzin. Nowoczesna diagnostyka obrazowa: RTG, USG. Tak samo jak Państwo, my również jesteśmy szczęśliwymi posiadaczami psów i kotów Sławno. Brzeg

24h całodobowy weterynarz ul. Filtrowa Sławno.

24h Sławno Całodobowa lecznica dla zwierząt. Nasz wykwalifikowany zespół nie pozostaje obojętny wobec żadnego przypadku chorego zwierzęcia. Fala uderzeniowa Sławno.

Czy jeździcie na wizyty domowe ?

Tak, ale z reguły na wizyty kontynuujące leczenie, bądź szczepienia, czyli na wizyty nie wymagające diagnostyki. Często bowiem nie warto płacić za nasz przyjazd, bo i tak większość przypadków kończy się w lecznicy, gdzie znajduje się całe zaplecze diagnostyczne niezbędne do postawienia trafnej diagnozy i wdrożenia odpowiedniego leczenia.24h Sławno Całodobowa lecznica dla zwierząt. Weterynarz całodobowy ul. Morska w Sławnie


Sławno Nowo otwarte pogotowie weterynaryjne: Olga Najwięcej aktualnych przetargów i licytacji. Dd Lipiec 2024 zapraszamy ul. Józefa Chełmońskiego w Sławnie.